Komorní koncert

 

Dne 19. 6. 2018 proběhl v Jazz klubu KaSS Komorní koncert žáků naší školy, ve kterém účinkovalo více než sedmdesát žáků. Z prvního stupně se představil sbor a zobcové flétny pod mým vedením. Žáci na flétny zahráli lidové písničky a sbor rodičům přestavil tři veselé písně s pohybovým doprovodem, který naše nejmenší žáky hodně baví. Mgr. Pavla Šustková koncert provázela mluveným slovem a pomáhali ji schopní recitátoři Karolína Sližová a Petr Bojda. Žáci pátého ročníku si pod vedením Mgr. Karin Bujokové zahráli v angličtině pohádku O nepotřebných zvířátkách. Mgr. Leszek Kaleta celý koncert doprovázel hrou na kytaru a klávesy a zároveň připravil vystoupení sboru, kytarového souboru a sólových zpěváků. Žákyně devátého ročníku Natálie Sikorová zazpívala píseň Můj Monte Christo, Vanessa Melecová Little Holywood, čímž se s naší školou rozloučily. Další sólová vystoupení měla Karolína Burdová, žákyně 1. třídy, která vyhrála 3. místo v okresním kole soutěže Zpěváček, Beata Byrtusová zahrála na zobcovou flétnu a Gabriela Hlawiczková z osmého ročníku zazpívala píseň léto. Koncert uvedly a zakončily společné písně všech účinkujících.

Mgr. Kateřina Wantulok


 

Důležité kontakty

Telefon:

558 712 341

602 124 310

Email:

info@zskontesinec.net

ID Datové schránky:

bxyan55


Identifikační údaje

IČ: 72 545 917

Redizo: 691 003 459

 

Bankovní spojení

249426736/0300

Účet pro platby

školného

253260425/0300