Vítejte na hlavní stránce

Oznámení o výši úplaty za měsíc březen v mateřských školách

 

Vážení rodiče,

vzhledem k tomu, že v současné době nejsme schopni určit, zda se mateřské školy otevřou v posledním týdnu měsíce března, nemůžeme v současné době stanovit výši úplaty za předškolní vzdělávání.

Pokud budou mateřské školy zavřené po celý březen 2021, bude úplata zrušena. V případě, že bude poslední týden v březnu povolená přítomnost dětí v mateřských školách, bude výše úplaty stanovena poměrnou částkou.

 

Mgr. Marcel Žebrok

ředitel školy


 

OZNÁMENÍ O VÝDEJI OBĚDŮ

Pozor! Nařízení vlády o nemožnosti stravování v prostorách jídelen bylo zrušeno. Změna vstupuje v platnost 3.března. Klienti jídelny si opět mohou vybírat zda pro obědy použít jídlonosič nebo prostor jídelny.

V době uzavření celé základní školy, tj od 1. března do odvolání, se budou obědy vydávat v době od 11:15 do 13:00 hodin.

 


 

Školy zůstávají ve stejném režimu jako doposud


Dle zveřejněných informací Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy nebude mít ukončení nouzového stavu na současnou situaci ve školství vliv. Školy tak zůstávají ve stejném režimu, jako doposud.

https://www.msmt.cz/skoly-zustanou-ve-stejnem-rezimu-jako-doposudMgr. Marcel Žebrok
ředitel školy


 

OZNÁMENÍ O PROVOZU MATEŘSKÝCH ŠKOL A ŠKOLNÍ DRUŽINY V DOBĚ JARNÍCH PRÁZDNIN

(22. – 26. ÚNORA 2021)


Školní družina bude v této době uzavřena. Všechny mateřské školy budou v provozu.

 

Mgr. Marcel Žebrok

ředitel školy

 


 

 

Rozhodnutí hejtmana kraje

 

Vážení rodiče,


níže naleznete informace o možnosti umístění Vaších dětí do školských zařízení na základě Rozhodnutí hejtmana kraje MSK163499/2020 o nezbytné péči pro děti ve věku od 3 do 10 let, jejichž zákonní zástupci jsou zaměstnanci bezpečnostních sborů, obecní policie, poskytovatelů zdravotních služeb, orgánů ochrany veřejného zdraví, zaměstnanci uvedení v § 115 odst. 1 a další zaměstnanci v sociálních službách podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů, sociální pracovníci zařazení k výkonu sociální práce na krajských a obecních úřadech podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů, sociální pracovníci a další odborní pracovníci vykonávající činnosti podle zákona č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí, ve znění pozdějších předpisů, zaměstnanci Úřadu práce České republiky, zaměstnanci České správy sociálního zabezpečení a okresních správ sociálního zabezpečení, zaměstnanci Finanční správy České republiky, příslušníky ozbrojených sil, zaměstnanci Ministerstva vnitra, kteří vyřizují agendu pobytu cizinců, pedagogickými anebo nepedagogickými pracovníky určené školy nebo školského zařízení, pedagogickými nebo nepedagogickými pracovníky mateřské školy, zaměstnanci školských zařízení pro výkon ústavní a ochranné výchovy, zaměstnanci zařízení školního stravování, zaměstnanci České pošty, s.p., a to bez ohledu na to, zda jsou tyto děti dětmi nebo žáky určené školy nebo školského zařízení.

 

Informace naleznete v Rozhodnutí hejtmana kraje: ZDE

 

Mgr. Marcel Žebrok

ředitel školy


 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 3 z 72

Důležité kontakty

Telefon:

558 712 341

602 124 310

Email:

info@zskontesinec.net

ID Datové schránky:

bxyan55


Identifikační údaje

IČ: 72 545 917

Redizo: 691 003 459

 

Bankovní spojení

249426736/0300

Účet pro platby

školného

253260425/0300

Banner
Banner
Banner
Banner